Skip to content

York - Polacy w Yorku:forum arrow Strona głównaArctic Monkeys na Leeds Fesitval 2014
Wpisał: Administrator   
22.02.2014.
Znamy już kolejną, po Blink-182, gwiazdę Leeds Festival 2014. W Bramham Park wystąpi brytyjski zespół Arctic Monkeys.Arctic Monkey to indierockowy kwartet, w którym obecnie występują Alex Turner, Jamie Cook, Nick O'Malley i Matt Heiders. Mają na swoim koncie 5 albumów, dzięki którym pobili rekord stając się pierwszym w historii zespołem wydawanym przez niezależną wytwórnię, którego pięć albumów znalazło się na pierwszym miejscu listy UK Albums Chart.

 
Impreza PAINTBALL
Wpisał: Administrator   
22.02.2014.
Witamy Wszystkich z Yorku!

Zapraszamy na sesję Paintball organizowaną przez projekt aktyWniUK i Yorkshire Paintball Centre!

Sesja odbędzie się 02.03.2014 na najlepszym polu do scenariuszowej gry w Paintballa!
Spotykamy się o 10:00, sesja potrwa do godziny 16:00

Szczegóły - http://www.aktywniuk.com/aktywnosc/aktyw niuk-paintball/
www.aktywniuk.com
Impreza PAINTBALL
 
Nowa agencja promująca York
Wpisał: Administrator   
27.01.2014.
Już niebawem ma powstać w Yorku nowa komórka do promocji miasta. Będzie ona zbierać wszystkie informacje dotyczące imprez i wydarzeń, które mają mieć miejsce w Yorku w jedno miejsce. Została już wybrana osoba, która będzie odpowiedzialna za nową strukturę - Jane Lady Gibson. Ma ona zamiar zająć się promocją nie tylko wydarzeń kulturalnych, ale i biznesu, ponad to nie będzie ograniczać się tylko do obszaru kraju, chce wypromować York również za granicą. 
 
Emigranci bez kredytów?
Wpisał: Administrator   
28.01.2014.

Od lipca wchodzą w Polsce nowe przepisy dotyczące kredytów. Zgodnie z nimi polacy pracujący za granicą praktycznie nie będą mogli zaciągnąć kredytu w Polsce. Od 1 lipca waluta kredytu będzie musiała zgadzać się z walutą dochodu. Oznacza to, że np. jeżeli małżeństwo otrzymuje dwie pensje - jedną w złotówkach, drugą w funtach, to kredyt będą mogli wziąć tylko w kraju, w którym zarabiają więcej. Zmiany te uniemożliwią pewnej grupie polaków możliwość otrzmania jakiejkolwiek pożyczki w Polsce. 

To nie jedyne zmiany, które czekają nas w lipcu. Kredyt hipoteczny będzie można dostać na max 95% wartości nieruchomości, a maksymalny okres pożyczki zostanie ustalony 35 lat.  

 
york.net.pl także na facebooku
Wpisał: Administrator   
31.01.2014.

 fb

Na forum coraz większy ruch, więc przypominamy, że jesteśmy obecni również w portalu Facebook. Jeżeli macie jakieś sugestie i propozycje co miałoby się pojawiać zarówno tutaj jak i na facebookowym profilu możecie się z nami kontaktować - najprościej za pomocą tego drugiego. 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 26 - 50 z 101

English Zone

About York.net.pl About York.net.pl

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się

Sondy

Czy wybrałbyś się na koncert polskiego wykonawcy organizowany w Yorku?
 

Użytkownicy

2608 zarejestrowanych
26 w tym miesiącu
ostatni: Tomasz.L
Odwiedza nas 3 gości